Współpraca

Cenimy czas naszych Klientów, dlatego atutem naszej współpracy z wieloma instytucjami finansowymi jest szybka realizacja formalności i gwarantowany uproszczony proces pozyskiwania kredytu.


Ekspertyza finansowa

Ekspertyza finansowo-ekonomiczna określa prawdopodobieństwo uzyskania kredytu oraz analizuje Twoją sytuację finansową pod kątem możliwości jego spłaty. Specjaliści naszej firmy posiadają bogate doświadczenie w przeprowadzaniu badań finansowo-ekonomicznych oraz gwarantują wysoką jakość wykonania usługi.

Jeśli szukasz specjalisty w celu przeprowadzenia niezależnego badania finansowo-ekonomicznego, zawsze możesz poprosić o pomoc specjalistów naszego biura. Wysoki poziom kwalifikacji oraz doświadczenie pozwalają nam realizować ekspertyzy finansowe szybko i z należytą starannością.


Co sprawdzamy?

Ekspertyzę finansową przeprowadzamy zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. W przypadku osób fizycznych ilość analizowanych czynników pod kątem możliwości uzyskania kredytu jest mniejsza, jednakże do każdej sprawy podchodzimy z pełnym profesjonalizmem.

Celem ekspertyzy finansowej jest określenie kondycji finansowej organizacji lub osoby, rozwiązanie problemów finansowych, określenie zgodności stosunków finansowych z aktami prawnymi, itd. Szczegółowo badamy wskaźniki finansowe, rzeczywiste dane dotyczące tworzenia, dystrybucji i wykorzystania środków pieniężnych, a także udokumentowane płatności gotówkowe i bezgotówkowe.


Ustalamy priorytety

Kolejnym krokiem współpracy z naszym ekspertem finansowym jest ustalenie celów finansowych i drogi do ich osiągnięcia. W tym kroku naszej współpracy ustalimy Twoje indywidualne cele finansowe oraz ramy czasowe ich osiągnięcia.

Opracowanie planu finansowego czy osobistego czy dla biznesu, który rozwijasz jest bardzo istotnym działaniem i skorzystanie z pomocy eksperta finansowego w większości przypadków okazuje się właściwym rozwiązaniem. Co więc chcesz osiągnąć w następnym miesiącu, kwartale, roku, pięciu latach?


Wdrażamy działania

Na podstawie planu finansowego oraz raportu z ekspertyzy finansowej przeprowadzamy dalsze działania, które w optymalny sposób rozwiną Twoje możliwości realizacji celów krótko- i długoterminowych. W tym kroku kluczowym będzie wybór najlepszej oferty kredytowej.

Dzięki naszym doświadczonym specjalistom finansowym masz pewność, że oferta kredytowa jaką otrzymasz do wyboru będzie spełniała wszystkie niezbędne kryteria opłacalności. Dlatego Twój plan finansowy nie będzie tylko ulotnym marzeniem, ale realnym celem czekającym na realizację.


Zapraszamy do kontaktu!


Kontakt